רוכבים

קוראים לי אוראל משה,orelmoshe

בתחילה שבאתי לבקר בשבת במכינה הייתי סבור שזה יהיה בזבוז של שנה במקום להתגייס מיד. בעקבות המפגש עם החום ועוצמת האישיות של אנשי הצוות החלטתי להישאר כחודש שלאחר מכן הפך לשנה.

אני מרגיש על עצמי שפיתחתי הרבה מהאישיות שלי, וכיום אני עושה דברים מתוך בחירה ולא מתוך חובה.

גם בבית מאוד התחזק הקשר עם אימי ואני משקיע המון בקשר עם אבי על אף שהמון זמן לא דיברנו. בנוסף חידשתי את הקשר עם האחים שלי ואני משפיע עליהם בצורה הרבה יותר טובה.

לולא המקום הזה רובינו לא היינו ממשים את הפוטנציאל שלנו, אני מודה לכל מי שיתרום למסע האופנים של המוסד הנפלא הזה – המוסד שעזר לי לשנות את כיוון חיי.

תודה,

אוראל

שמי ערן ברדע ,כשהייתי בתיכון למדתי כמיטב יכולתי אבל לא הייתי מסוגל לשבת יותר מ- 20 דקות ברצף. אח”כ, הייתי חייב bardeahלעסוק בפעילות כלשהיא כמו ספורט. אחי שלמד במכינה בבית אל עמד על כך שאבוא לבדוק את המקום. כשהגעתי, קיבלו אותי בסבר פנים מאוד יפות.

בניגוד לתיכון שכל לימודיי היו עליי כעול וחובה כאן אף אחד לא מכתיב לי מה לעשות ואני בוחר להשתתף בכל השיעורים ואיך לשאול שאלות נכונות ולהגיע למסקנות הנכונות בעצמי. כאן בבית אל גילתי כוחות פנימיים חדשים שלא הכרתי והיום אני מסוגל לשבת שעות וללמוד. לצד זה, אני גם משקיע באימונים במכון הכושר.

פעם הייתי במין הרגשה של ערפל וכאן בבית אל הערפל התפזר. היום אני לא דוחה דברים ואדרבא כשאני מאוד עייף אני דוחף את עצמי להשלים את כל המשימות המוטלות עלי

!כאן קיבלתי החלטה להתגייס ליחידה מובחרת ולאחר מכן לבחור מקצוע שמתאים לי. אנא הרימו תרומה ותנו כח למכינה בבית אל

תודה מקרב לב,

ערן

אני צבי יוסף חיים סמניsamani

גדלתי במציאות מורכבת במשפחה בחברה ובבית ספר. השקעתי בבית ספר בלימודים אבל נסחפתי אחרי החברה ונחלשתי רוחנית. איבדתי את הלהט ועשיתי הכל בלי מוטיבציה וכך גם היו התוצאות. לכן באתי למכינה וכאן אני לומד איך עושים שינוי אמיתי מבפנים. הבנתי שחוזק לא נובע מאיך אני נראה אלא מבניין האמונה, הרצון והאישיות. היום אני שואף לשרת שרות קרבי ולאחריו להקים בית דתי, אוהב, חם וחזק