אודות המכינה הקדם צבאית בית אל

המכינה הקדם-צבאית בבית- אל, קולטת בני נוער לפני גיוס המגיעים מרקע כלכלי – חברתי מוחלש. במשך שנה עוברים תלמידי pic_01המכינה תהליך אישי מעצים ורוכשים כלים שיסייעו להם להצליח ולהוביל במהלך שירותם הצבאי. זיהוי החוזקות האישיות, יצירת רצף הצלחות וחיזוק הבטחון העצמי הם חלק מהכלים אותם רוכשים בוגרי המכינה המתגייסים לשירות משמעותי, ליחידות מובחרות ואף ממשכים לקצונה.

בזמן שחלק מחבריהם מתגייסים ללא מוטיבציה ונתקלים בבעיות משמעת. בוגרי המכינה חשים סיפוק עצום בשירות הצבאי. “מה הסוד שלכם?” שואלים אותנו מפקדיהם שרואים את חבריהם לכיתה ולשכונה ומזהים את השינוי שביצעו במסלול חייהם.

אז מה באמת הסוד שלנו?

אנחנו מקבלים כל תלמיד כפי שהוא, ללא שיפוט או ביקורת. אנו מעניקים לכל תלמיד עידוד, מוטיבציה ואת הכלים להתפתח רגשית, גופנית ורוחנית. אנשי הצוות הופכים בהדרגה למשאב רגשי יציב בחייו של הצוער שבונה בעצמו את האמונה בעצמו ואת תחושת השליחות מתוך ערכי היהדות.

חייהם מתמלאים בחזון, משמעות וטעם, והם הופכים לגברים חסונים בגוף וברוח ולחיילים שניתן לסמוך עליהם.pic_02

חזקו אותנו!

באפשרותכם לאמץ תלמיד במסגרת המסע ‘רוכבים בשביל ישראל’ ולסייע לנו להוביל שינוי אמיתי בחברה הישראלית. או לתמוך במימון השנתי של תלמיד ולהשפיע על חייו של נער אחד שבלעדיכם החיים שלא יראו אחרת לגמרי.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בטלפון 0523-121411 או במייל yaakov88@gmail.com